Всесвітній день охорони праці
Щороку наприкінці квітня відзначається Всесвітній день охорони праці. З цієї нагоди 28 квітня в нашому закладі освіти проводяться відповідні заходи. Їх мета: привернути увагу учасників освітнього процесу до проблеми охорони праці, запобігти нещасним випадкам у школі.
Були проведені уроки «Безпечне та здорове майбутнє праці», метою яких було ознайомити учнів з поняттям «охорона праці», виховувати шанобливе ставлення до всіх професій, показати можливі ризики та наслідки порушення вимог безпеки, особливо під час пандемії, ознайомити учнів з історією виникнення Дня охорони праці, з основними завданнями Міжнародної організації праці, розвивати увагу, почуття відповідальності, самостійність. Учні початкових класів взяли участь у конкурсі дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».
Усі учасники активностей запам’ятали, що охорона праці – це система заходів, спрямованих на збереження здоров’я та працездатності людини.
Конституція України гарантує всім працівникам право на безпечні умови праці. Створення таких умов і є завданням охорони праці.
Бережіть себе! Навчайтесь та працюйте безпечно!
+10
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com